urgjent

Blihet nga: trim 14 Sht 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Blej plaken per samsung note 2.dhe plaken per samsung galaksi 3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim