BLEJ 2 ose 4 GOMA

Blihet nga: Ferit 07 Nën 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Blej 4 goma 195/60/15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim