Blej 1 gome 195-65-15 m&s sava

Blihet nga: Ard berisha 16 Gsh 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Blej 1gome te dimrit te saves 195-65-15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim