Blej Bandashe te Hekurit (te Thjeshte)

Blihet nga: Ilir 08 Dhj 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Blej bandashe te hekurit per Touran.
Bandashat duhet te jene me pese vrima te dimensioneve 205/55/16.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim