Blej fellne me goma te veres per opel

Blihet nga: Faton 04 Pri 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Blej fellne me goma te veres per opel R16 205 55 me 5shrafa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim