Fellne

Blihet nga: Driton 29 Jan 08:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Kerkoj te blej 4 x Fellne 15 coll per Golf 4 me qmim 150 euro.
te bashkangjitur eshte fotoja se qfare lloj fellne po kerkoj.
Ofertat i dergoni me email dhe shenimet e juaju, une ju thrras, fellnet duhet te jene ne gjendje te mire.
Ju falimenderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim