Goma per Jeep 235-70-16 ms

Blihet nga: FATMIRI 09 Mar 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Blej 4 goma urgjent....cmimi 30 euro copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim