Kërkoj kapaka për Golf 4 këto fellne

Blihet nga: Isak 13 Sht 09:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Kërkoj kapaka për Golf 4 këto fellne sepse më kan humbur .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim