KERKOJ VETEM 1 FELLNE

Blihet nga: Anonim 22 Shk 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Kerkoj ket lloj fellne me duhet per gomen rezerv nese dikujt ikambet ose ka ksi lloj fellne letme lajmroj qmimi mekan i arsyeshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim