Kerkoj dy goma te dimrit 185/55/14

Blihet nga: bedri 20 Shk 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
kerkoj dy goma te dimrit 185/55/14
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim