Kerkoj goma me fellne

Blihet nga: Naim 31 Mar 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Kerkoj goma me fellne per golf 2sh te jen te mira dhe me qmim te volitshem , te jen 13she ose 14she.
Urgjentisht !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim