blej 4 goma te veres 205-55-16 ose 195-55-16

Blihet nga: ard berisha 13 Nën 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
blej 4 goma te veres me keta numra 205-55-16 ose 195-55-16 po mos me3 kan shum te vjetra me vite te prodhimit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim