Blej Radio CD orgjinal per VW Polo

Blihet nga: Xxx 11 Dhj 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Blej radio CD orgjinal per Vw Polo .
Te jete çmimi i arsyeshem dhe te jete siq duket ne foto.
Per me shume kontakoni ne nr 049282343
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim