BLEJ MENJAQ PER OPELL ASTER 1.7dti dizel

Blihet nga: Alush 14 Mar 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
BLEJ MENJAQ PER OPELL ASTER 1.7 DTI VITI 2002 me 5 SHPEJTESI TE JET NE GJENDJE TE MIRE DHE CMIMI I ARESYESHEM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim