Blej timon si ne foto per golf 5

Blihet nga: ... 05 Nën 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Te jete ne gjendje shume te mire dhe me cmim te arsyeshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim