Blej vinq per veture, 12V, 3500-5000 kg peshe te..

Blihet nga: Vinq 07 Pri 08:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Blej vinq 12 V, per veture, pesha terheqse 3500-5000kg.
Lloji i vinqit i ngjashem me vinqin ne foto, per montim ne pjesen e perparme te vetures.
Lajmerohuni ne Viber+37744221845
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim