AUTOPJES&SERVIS-DIJONI blejm vetura te aksidentu..

Blihet nga: shpejtim 01 Mar 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shesum pjes te gjitha veturav bejm edhe montimin e tyre ne sevisin ton po ashtu bjelm vetura te ardhura nga jasht dhe te aksidentura per pjes /..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim