Blej kombi ford tranzit dhe kombi VW

Blihet nga: egzon 21 Shk 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
blej kombi Ford tranzit dhe kombi volkswagen per udhtar benzin te jen ne gjendje te mir bon edhe pa regjistrim dhe pa dogan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim