Blej Kombe VW T2

Blihet nga: Nazmi 24 Jan 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
blej kombi vw2 me kan i qlajmrum ose me kan me denim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim