Blej Kombi

Blihet nga: Beni 16 Dhj 09:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Blej Kombi Fiat dukato ose elt apo ndonje qe me konvenon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim