Kamion

Blihet nga: Afrim 02 Mar 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Blejm kamiona 3 aksa 4 aksa kiper mudeni te kontaktoni. VIBER 0049 157 55 45 25 26
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim