Blej Kombi 8+1 ulese dizel me e re se 2002

Blihet nga: "Ambientur" 24 Mar 23:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina udhëtimi
Blej kombi=bus per udhetare me 8+1 ulese, te jet Dizell ne gjendje te mire teknike dhe optike me servise te kryera me regull, perparsi VW Kombi. Mercedes Vito, Ford tranzit apo Hyundai H-1, etj
Ju lutem dergoni vetem oferta serioze,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim