Golldan 12.5 ose 14 KW

Blihet nga: Cali 09 Mar 22:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Traktorë
Te ket (rimorkio,frez,dhe pllug)mundesisht te ruajtura,Te interesuarit te lajmerohen ne 049-600-561 nga ora 10:00 deri 17:00.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim