blej kose traktori dhe grabuja luldielli

Blihet nga: agim 04 Jan 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Traktorë
blej kose traktori per ferguson dhe grabuja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim