Bej vetura me Rks gjitha llojet

Blihet nga: Audi 08 Gsh 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Blej vetura me defekte dhe te aksidentuara.

Tel:044 668 508 viber 044 668 508
049 52 11 11
044 43 66 62
049 43 66 63
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim