Blejme vetura

Shpallja e kompanisë. Blihet nga: Auto Fix 24 Shk 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Auto Fix
Shpallje;
Blejme vetura te te gjitha llojeve gjithashtu vetura te aksidentuara dhe pjese te veturave .
Te gjith te interesuarit te lajmerohen ne kete numer te telefonit 0037745151616
Me respekt:
AutoFix
Prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim