Blej VW Golf 2 te vitit 91deri ne 1000 euro

Blihet nga: enver 10 Shk 23:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Blej Golf 2 turbo dizel te vitit 90,91 apo 92 .Golfi duhet te jet i ruajtur shume dhe te ketë regjistrim.Paguaj deri ne 1000 euro.Pagesa bahet me pare ne dore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim