blerje

Blihet nga: drilon 12 Nën 09:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
kerko vetur bmw audi mersedes opel vekter golf pasat pagesa me keste mujore pagesa gjdo muaj bahet deri ne shum 250 ne muaj gjdo muaj jam shum i shinqert dhe pa problem paret e siguta gjdo muaj ju garantoj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim