Blej Mercedes C200 ose C220

Blihet nga: skenda 24 Mar 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Mercedes C200 ose C220
Dizel dhe me marsh Automatik
viti 2002-2003
cmimi nga 4500 deri 5000 euro
te jet ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim