Blej Opel Kadett

Blihet nga: lumni berisha 21 Shk 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
jam i interesuem per nji opel kadet te shkuert edhe nese nuk ka motor nuk prish pun veq te jet kareseria e mir pa korizion dhe pa denim flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim