Blej VW Caddy prej 2004- 08

Blihet nga: valton 05 Jan 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Caddy vetem me dy ulse, te jet ne gjendje te mir teknike dhe optike.
Qmimi rreth 4000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim