Blej Vetura të aksidentuara dhe me tabela të huaja

Blihet nga: Driton 07 Nën 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Blej Vetura të Markes VW, Audi, Shkoda, Seat, KombiT4 .
Veturat mund të jen me tabela të huaja të aksidentuara sepse na duhen për pjes
Faleminderit për mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim