Blej mercerdea FV ose opei

Blihet nga: Xhevat 08 Mar 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Punojm suvatime te mbrenshme dhe te jashtum izolime glet regips mdertim te vrazht marrum vetura kombi kopenzim me qmim te diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim