Blej vetur deri ne 500 euro

Blihet nga: Vegim 21 Pri 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pershendetje blej vetur deri ne 500 euro
vetura duhet te ket regjistrim dhe te jete e pershtatshme per Taxi
preferohen:VW JETTA,VW PASSAT,OPEL VECTRA,OPEL ASTRA,dhe te jene 4 dyershe
ju mirpres per oferta mundeni edhe ne viber te me shkruani deri ne oren 12 te nates
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim