Blej vetura

Blihet nga: Qeramika 02 Mar 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Blej vetura me kompenzim;
Qeramika të Banjos
Qeramika të Kuzhinave
Qeramika të Koridoreve
Shkalla nga Graniti
Lepak dhe Fuga
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim