Blej vetura te aksidentuara dhe te pa regjistru..

Blihet nga: xhavit gashi 03 Mar 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Blej te gjitha llojet e veturave te aksidentuara dhe te pa regjistruara per pjes

si dhe vetura per hekur me kill

te gjitha llojet me qmime te mira

pezho renault citroen golf audi mercedes jeta polo venta opel fiat lupo polo etj

tel 044 678 207 ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim