Blej veture

Blihet nga: Veture 15 Pri 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Blej veture deri ne vlere 3500 euro. 2000 i jepi pare kesh menjehere, tjera sipas marrveshjes.
Cdo muaj mund te paguaj kestin apo per nje afate te caktuar komplet shumen.
Vetura duhet te jete familijare. Automatik dhe karavan kane perparesi.

Pasat 4
opel vectra C
Renault laguna
Renault megane
Golf 4
Seat
Mercedes
Bmw
Audi

Dergoni mesazh, dhe ato vetura te cilat me konvenojne do ti kontaktoj.
Ju pershendes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim