Blej veture VW Tiguan ose BMW X1

Blihet nga: Fatos Krasniqi 29 Shk 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Blej veture VW Tiguan ose BMW X1. Vetura duhet te kete keto karakteristika: Kubikazha: 2,000 kubik (cm3), Viti i prodhimit: me i ri se viti 2008, Karburanti: diesel, Transmetuesi: automatik, Kilometrazha: max 150,000 Km, me 5 dyer dhe per 5 persona. Regjistrimi i Kosoves ose edhe me targa te huaja. Fotot, karakteristikat dhe cmimin e vetures dergoni ne email fatoskrasniqi@hotmail.com ose permes Viber 0037745513300.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim