kerkoj te blej fiat bravo 2007 e siper automatik

Blihet nga: fiat 30 Nën 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj te blej fiat bravo 2007 e siper automatik me ose pa dogan. Blerje me cash ose dhe me ndrrim sipas interesit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim