Kërkoj BMW E30

Blihet nga: Benni 20 Pri 09:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kërkoj nje bmw E30 , te jetë ne gjendje te mir si ne motorr ashtu edhe ne pamje te jashtme, ngjyra nuk ka rendesi .Kush ka dhe eshte i interesuar ta shes , mund te me kontaktoni ne viber .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim