Kerkoj Golf 2 gti

Blihet nga: Xxxx 21 Dhj 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Jam i interesuar per nje golf 2 gti,nese kini ndonje per te shitur ju lutem me lajmeroni ne viber dhe mi dergoni disa foto per qmimin merremi vesh permes viberit
+38649168489
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim