Kerkoj Mercedes E class prej vitit 1997 deri ne ..

Blihet nga: Feriz Sadiku 03 Gsh 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj Mercedes Eclass vite te prodhimit prej 1997 deri ne 2003, me ngjyre te zeze, limusin, me motor benzin dhe nuk ka rendesi kubikazhi i motorit.

Ky Mercedes duhet te jete me tabela Zvicre apo Gjermanie sepse me duhet per pjes.

Me thirni ne mbremje apo me shkruani email ne fsadiku@gmail.com.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim