Kerkoj Peugeot 206 me 4 dyer 99-2003 me tabela te

Blihet nga: Kreshnik 01 Shk 08:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj Peugeot 206 me 4 dyer 99-2003 me tabela te huaja
E perferushme 1.6 benzin
Te jete me 4 dyer patjeter
Ngjyra e perferushme e bardhe
Te mos ket ndonje defekt por te jete ne gjendje te rregullt.
Dhe te jet e ruajtne si jasht ashtu edhe brenda
Qmimi sipas marreveshjes.

Mund te kontaktoni edhe permes viber:+37744451701
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim