Kerkoj Pune Shofer

Blihet nga: Egzon 08 Jan 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj pune si shofer kam dhe provoj pune 5vite kam punu me slloven,norvegjes si dhe transportin e studentav , i komunikushum dhe shume stabil gjatë vozitjes Ju faleminderit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim