Kerkoj vetur kompenzim me dyr dritare roleta etj

Blihet nga: xx 18 Gsh 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Urgjent kerkoj vetur kompenzim me dyr dritare roleta ose gilinderaa nga plastika dhe alumini.
Vetura me duhet per nevoja tfamiljes ose te punes jo per me bere tregti me te.
Vetura duhet te jete ne gjendje perfekte me rks ose targa te huaja.
E kerkoj veturen te jete ne gjendje te mir pasi qe edhe produktet tona kan garancion 5-10 vite me kualitet dhe cilesi gjermane te vertetuar nderkombetarisht.Per me shum kontaktoni ne tel ose permes viber +377 44 374 664
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim