Kerkoj vetur me qira me 1 dhe 2maj

Blihet nga: mita 27 Mar 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
kerkoj vetur meqira me 1 dhe 2 maj se kerkoj llukoze po te jet e rehatshme se meduhet pernje tesemur emeduhet me qu ne baje ne elbasan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim