Marr veturë kompenzim me dyr e dritare

Shpallja e kompanisë. Blihet nga: WP 18 Gsh 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Marre veture kompenzim me dyr e dritare roleta gilindera fasada strukturale dhe gjysem strukturale etj nga plastika dhe alumini.
Posedojm kapacitet prodhues dhe kualitet te garamtuar.
Per me shum kontaktoni ne tel ose permes viber+377 44 374 664
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim