Marr vetur kompenzim me dyr dritare roleta gilinde

Blihet nga: xx 23 Tet 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Urgjent marr vetur kompenzim me dyr dritare roleta gilindera nga plastika dhe alumini.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim