Marr vetur urgjent kompenzim me dyr e dritare

Shpallja e kompanisë. Blihet nga: xx 12 Sht 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Urgjent blej vetur kompenzim me dyr dhe dritare tplastikes te viti te prodhimit 2002-2015 me tabela te huaja ose RKS .
E kame per familje te jete ne gjendje te mire.
Per me shum kontaktoni ne tel ose permes viber +377 44 374 664
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim