Me duhet nje librez per opel vektra b viti 2000

Blihet nga: Opel 15 Tet 08:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Nese dikush e ka aksidentuar opel vektra b dhe sdon me rregullu ma tme shkruaj me duhet nje librez me ble ngjyra e kaltert kontakti Nr: 044250280
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim